



Epson M2120 A4 - струменевий чорно-білий багатофункціональний пристрій з можливістю бездротового друк по Wi-Fi. Підійде для щоденного використання вдома чи в офісі. Принтер приймає розмір аркушів формату А4.
Виробник оснастив виріб такими характеристики:
- принтер, сканер, копір. формат А4;
- рекордно низька собівартість друку завдяки використанню контейнерів з чорнилом замість картриджів;
- пігментні чорнила;
- швидкість друку до 32 стор. / Хв;
- час виходу першого відбитка від 8 сек.;
- гарантія виробника 12 міс. або 100 000 відбитків;
- ресурс контейнера з чорнилом - 6 000 відбитків;
- бездротовий друк по Wi-Fi Direct, Epson Connect.
Дизайн принтера досить лаконічний, такий класичний стиль ідеально підійде до будь-якої іншої оргтехніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глубина | 318 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Epson |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип устройства | МФУ |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Пьезоэлектрическая струйная |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB |
| Класс устройства | Офисный |
| Тип принтера | Струйный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Скорость ч/б печати (A4) | 32 ст./мин |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1440 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 720 dpi |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Epson |
| Бренд | Epson |
| USB | Да |
| Термін гарантії, місяців | 12 |
| Клас пристрою | Багатофункціональний пристрій (БФП) |
| Кількість кольорів | 1 |
| Тип друку | Струменевий друк |
- Цена: 11 265 ₴

