

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Epson М2170 - це компактний і зручний у використанні МФУ з великими ємностями для чорнила замість картриджів. Завдяки своїй унікальній конструкції Фабрика друку Epson M2170 дозволяє друкувати документи з рекордно низькою собівартістю, а за рахунок використання пігментних чорнил відбитки миттєво висихають і не розмазуються при попаданні води або механічному впливі. Крім того даний пристрій володіє широкими можливостями бездротового підключення, а також функцією автоматичного двостороннього друку.
Тип друку: Cтруменевий
Розмір аркуша: A4
Колір друку: Монохромний
Максимальна роздільна здатність друку: 1200х2400 dpi
Швидкість ч/б друку: 39
Автоматичний друк з обох сторін: Так
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.2 кг |
| Высота | 302 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Epson |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип устройства | МФУ |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Пьезоэлектрическая струйная |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | USB, Wi-Fi |
| Класс устройства | Офисный |
| Тип принтера | Струйный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Скорость ч/б печати (A4) | 39 ст./мин |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 2400 dpi |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Epson |
| Бренд | Epson |
| USB | Да |
| Термін гарантії, місяців | 12 |
| Клас пристрою | Багатофункціональний пристрій (БФП) |
| Кількість кольорів | 1 |
| Тип друку | Струменевий друк |
- Цена: 14 079 ₴

