
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Epson M3140 - багатофункціональний пристрій з серії "Фабрика друку", який призначений для якісного та швидкого монохромного друку як вдома, так і в офісах. Epson M3140 оснащений кольоровим факсом, завдяки якому можна відправляти і отримувати факсимільні повідомлення в кольорі або в ч/б в автоматичному режимі або після розмови з абонентом, підключивши до пристрою телефонну трубку.
Основні характеристики Epson M3140:
- друк 39 чорно-білих сторінок за хвилину;
- здійснення друку, копіювання та сканування;
- в комплект входить два картриджі ємністю по 120 мл.
Тип друку: Cтруменевий
Розмір аркуша: A4
Колір друку: Монохромний
Максимальна роздільна здатність друку: 1200х2400 dpi
Швидкість ч/б друку: 39
Автоматичний друк з обох сторін: Так
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.27 кг |
| Высота | 346 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глубина | 347 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Epson |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип устройства | МФУ |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Пьезоэлектрическая струйная |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | USB |
| Класс устройства | Офисный |
| Тип принтера | Струйный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Скорость ч/б печати (A4) | 39 ст./мин |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 2400 dpi |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Epson |
| Бренд | Epson |
| USB | Да |
| Термін гарантії, місяців | 12 |
| Клас пристрою | Багатофункціональний пристрій (БФП) |
| Кількість кольорів | 1 |
| Тип друку | Струменевий друк |
- Цена: 15 049 ₴

