
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
| Тип: | Зовнішній акумулятор (Power Bank) |
| Заряджаються пристрої: | смартфони, планшети та інші |
| Підключення пристроїв: | USBx2 |
| Напруга, В: | 20 |
| Струм, А: | 2/3 |
| Швидке заряджання пристроїв: | Qualcomm Quick Charge 3.0, PD 3.0, Qualcomm Quick Charge 2.0, PD 2.0, FCP, AFC |
| Ємність, мАгод: | 10000 |
| Технологія: | Li-Pol |
| Зарядка: | Micro-USB, USB Type-C |
| Розмір, мм: | 151x68.8x16.9 |
| Вага, г: | 248 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 248 г |
| Высота | 151 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Baseus |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип | Универсальная батарея |
| Выходное напряжение | 15 В |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Входное напряжение | 15 В |
- Цена: 1 369 ₴

