

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця інноваційна серія пристроїв призначена для оптимізації робочого процесу. МФУ Canon i-SENSYS MF463dw дозволить співробітникам заощадити час та підвищити продуктивність друку, сканування та копіювання. Швидкість монохромного друку на рівні 36-40 сторінок на хвилину вражає. Пристрій захищений від зламу та вірусних атак. Крім того є можливість роботи з хмарою. Кольоровий сенсорний екран розміром 12.7 см робить взаємодію із пристроєм зручною на інтуїтивному рівні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 40 ст./мин |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Вес | 16.3 кг |
- Цена: 20 450 ₴

