


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Бренд: | Canon |
| Тип: | БФП |
| Клас пристрою: | офісний |
| Технологія і палітра друку: | лазерна монохромна |
|
Принтер |
|
| Формат паперу: | A4 |
| Роздільна здатність друку, dpi: | 1200х1200 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор./хв: | 36 |
| Вихід першої чорно-білої сторінки, сек: | 5 |
| Максимальний обсяг друку, стор./міс: | 80000 |
| Дуплекс: | є |
|
Витратні матеріали |
|
| Щільності паперу, г/м2: | 60-199 |
| Конфігурація картриджів: | чорний |
| Кількість картриджів: | 1 |
| Чорний картридж: | 070 |
| Ресурс чорного картриджа, стор.: | 3000 |
|
Сканер |
|
| Тип сканера: | планшетний |
| Роздільна здатність, dpi: | 600х600 |
|
Копір |
|
| Швидкість чорно-білого копіювання, стор / хв: | 36 |
| Автоподавач оригіналів: | є |
| Масштабування,%: | 25 - 400 |
| Кількість копій за цикл: | 999 |
|
Інтерфейси |
|
| USB: | є |
| Друк з USB-накопичувачів: | є |
| Друк з мобільних пристроїв: | + (Canon PRINT, Creative Park, Apple AirPrint, Mopria) |
| Wi-Fi: | є |
| Ethernet: | є |
|
Загальні характеристики |
|
| Кольоровий РК-дисплей: | + (5 ", сенсорний) |
| Ємність подачі, стор: | 250 |
| Ємність прийому, стор: | 150 |
| Розміри, мм: | 420 x 460 x 375 |
| Вага, кг: | 16,3 |
| Енергоспоживання, Вт (максимум/очікування): | 1280/8 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 36 ст./мин |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Вес | 16.3 кг |
- Цена: 19 300 ₴

